Telesprzedaż

Torrenty programy do ściągania Możliwość komentowania Telesprzedaż została wyłączona 73
Telesprzedaż
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)

Choroba żony

Życie z osobą uzależnioną nie należy do najłatwiejszych. Nie jest to co prawda najczarniejsza strona tego problemu i żona nie jest ani narkomanką, ani alkoholiczką. Nie pali nawet papierosów. Jest za to uzależniona od zakupów przez telefon.
Całymi dniami potrafi mieć włączony telewizor i non stop patrzeć na nadawaną telesprzedaż. Gdyby tylko ograniczała się do oglądania, to nie było by to tak groźne. Ale gdy tylko mnie nie ma w pobliżu, od razu sięga po telefon i zaczyna zamawiać zareklamowane w telewizji rzeczy. Całe mieszkanie jest nimi zapełnione Czasem udaję się je zwrócić, jednak staje się to coraz bardziej utrudnione, ponieważ żona chowa nowe zdobycze i dopiero po jakimś czasie je wyjmuje, a wtedy jest już za późno.
Próbowałem z nią rozmawiać i ją przekonywać. Ściągnąłem nawet jej matkę, żeby z nią porozmawiała ale bez efektu. Jeśli sama sobie nie uświadomi swojego problemu, to żadne moje zabiegi nic nie dadzą.
W tej chwili żona jest ubezwłasnowolniona i czeka na termin w ośrodku. Wiąże z tym spore nadzieje na sukces.

Author

Related Articles

http://skinoren-info.pl/ - program do ściągania torrentów, torrenty programy, programy do sciagania muzyki, programy do ściągania torrentów, torrenty programy do ściągania, programy torrenty, torrent programy, program do ściągania filmów torrentów, bearshare v10, program do sciagania torrentow, youripper

Search

Back to Top